MW GÜNCELLEME 1.09 YAMA

CinAli83 26 Kasım 2019

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 78.0.3904.108
  MODERN SAVAŞ 1.09 YAMA NOTLARI

  Call of Duty: Modern Savaş artık oyuncuların silahları , haritaları , oyun modları ve devasa bir sınıf yaratma sistemi ile başa çıkabilmeleri için yeterince uzun zaman oldu . Ancak, oyun yamalı olmaya devam ederken, bu biraz zor! Görev Çağrısı: Modern Savaş şu anda sık sık yapılan güncellemeler açısından Fortnite'i geride bırakıyor . Sonuncusu, oyuna yeni sürülen 1.09 Yaması. Bu düzeltme eki, bazı popüler silahlarda yapılan değişikliklerin yanı sıra, beklediğiniz normal dengeleme ayarlarını içerir. Ayrıca, özellikle popüler bir hatanın kaldırılması da var.

  Bu değişikliklerden en büyük kurtuluş, silah ayarlamalarıdır. Duty Call: Modern Warfare'in Gunsmith sistemi o kadar dikkatli bir şekilde dengelenir ki, bu değişikliklerin büyük bir etkisi olacaktır. Oyunda en güçlü öğelerden bazıları büyük bir inek aldı. Bu, güçlerini çarpıcı bir şekilde azaltacak, aynı zamanda sınıfın geri kalanıyla birleştiğinde yaşayabilirliklerini de azaltacaktır. Bu 1.09 yama notunu okumak, neyin düzeltildiğini ve bu değişikliği hesaba katmak için hangi sınıflarınızı değiştirmeniz gerektiğini görmenize yardımcı olacaktır.

  1.09 Yama Notlarındaki Düzeltmeler ve Değişiklikler
  [​IMG]

  Bunlar 1.09 yamasıyla birlikte verilen genel düzeltmeler ve değişiklikler. Bir çok kırılmış veya sinir bozucu eleman değiştirildi:

  • Metin Düzeltmeleri - Bir yazım hatası veya Kupa ve bir açıklama olmadan bir meydan okuma kendi metnini düzeltmiştir.
  • Özel İşlemler - Bu moddaki oyuncuların, seyircileri izlemekten sonra yeniden denedikten sonra bir hedef görememelerini sağlayan sorun giderildi.
  • CDL - Alan yükseltmeleri devre dışı bırakılmış Arama ve Yok Etme kuralları 1.09 düzeltme ekinde düzeltildi.
  • Sabit Exploit - Oyuncuların kendi öldürme çizgilerini çoğaltmasına izin veren yarı popüler istismar tamamen düzeltildi.
  • Ground War - Yeniden filtrelenmiş filtrelerin açık kalmasına neden olan ve tekrar eden bir yükleme ekranı olan hatalar giderildi.
  • Görevler - Oyundaki bazı görevler zorlukları giderdi.
  Bunların hepsi oldukça küçük değişiklikler ancak bazı büyük sorunları ve istismarları ele aldı. Özel not, Killstreaks düzeltmesidir. Bu istismar oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. İlk başta görmek eğlenceli olsa da, bu değişiklik oyunu kurallara göre oynayanlar için biraz daha az sinir bozucu hale getirecek.

  1.09 Yamasındaki Silah Değişiklikleri
  [​IMG]

  Bunlar son yamadaki önemli kısımlar. Silahlardaki değişiklikler, genel meta-oyunda biraz değişiklik. Bu, 725 Av Tüfeğini ele almaya çalışıyor gibi görünen başka bir güncelleme . Bu silah, söylemesi adil, oldukça güçlü. Önceki güncellemeler zaten görüşlerini belirledi. Bu son değişiklikler güçlerini azaltmaya devam ediyor. Ancak, bunu etkisiz hale getirmediler. Her zamankinden daha dengeli olsa da, av tüfeği için hala mükemmel bir seçimdir.

  Ağustos
  • Bu silah 1.09 yamasında yakın mesafedeki hasarını artırdı.
  • Orta dereceli hasarı da artmış, ancak göğüs çarpanı azalmıştır.
  725
  • Taban hasarı, tahtanın genelinde azaltıldı.
  • Gunsmith'teki ataşmanlar tarafından eklenebilecek hasar aralığı azaltıldı.
  • Kalça ateşi yayılması arttı.
  • Kalçeden ateş ederken oluşan hasar azaltılmıştır.
  680
  • Menzil genişletme ekleri eklendiğinde Hasar Menzili azaltıldı.
  Bu değişiklikler büyük değişiklikler değildir, ancak bunlar genellikle Gunsmith sistemiyle etkileşime girer. Bu, silahlarda büyük değişiklikler yapmanızı sağladı ve bu ayarlamalar onu biraz azalttı. Silah ustası oyunculara silah değiştirmek için çok fazla özgürlük vermiş olabilir. Ancak, bu indirimlerle, bir zamanlar yaptığınız kadar özgürlüğünüz yok.

  1.09 yamasından sonra Duty: Modern Warfare ve çıkabilecek diğer silah yaması yamalarında en iyi sonuçları almaya devam etmek istiyorsanız, en iyi Call of Duty: Modern Warfare ayarlarını kullanmanız gerekir. Zorlu bir oyundur, oyunun ayarlarını doğru kullanmanın artması gerçekten yardımcı olabilir.